Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Role
nn: Rolle

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: Member for
nn: Medlem i

en: People
nn: Folk

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Title contains
nn: Tittel inneheld
