Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ
