Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Views
ar: الرؤى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Role
ar: الدور

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: author
ar: مؤلف

en: People
ar: الأشخاص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
