Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Role
ast: Rol

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: Member for
ast: Miembru hai

en: People
ast: Xente
