Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Last access
az: Son icazə

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Member for
az: üçün üzv

en: author
az: müəllif

en: People
az: İnsan

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
