Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Promoted
ca: Promogut

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Role
ca: Rol

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Node: Type
ca: Node: Tipus

en: Sort by
ca: Ordena per

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: author
ca: autor

en: People
ca: Gent

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Apply
ca: Aplica

en: Execute
ca: Executa

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Force single
ca: Força a una única opció

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Temporary
ca: Temporal

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
ca: Seleccioneu un o més rols que voleu assignar als usuaris seleccionats.

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
ca: Seleccioneu un o més rols que voleu esborrar dels usuaris seleccionats.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
ca: No heu seleccionat cap rol per afegir o treure. Seleccioneu algun.

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Processed @current out of @total
ca: Processats @current de @total

en: ...and <strong>!count</strong> more.
ca: ...i <strong>!count</strong> més.

en: Master
ca: Mestre

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
ca: Selecciona <strong>!row_count</strong> en aquesta pàgina.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
ca: Selecciona <strong>!row_count</strong> en aquesta vista.

en: Select all !row_count in this view.
ca: Selecciona totes !row_count en aquesta vista.

en: Select only !row_count in this page.
ca: Selecciona únicament !row_count en aquesta pàgina.

en: Select all items on this page
ca: Selecciona tots els elements en aquesta pàgina

en: Select all items on all pages
ca: Selecciona tots els elements a totes les pàgines

en: Please select at least one item.
ca: Seleccioneu almenys un element.

en: Check this box to restrict selection to a single value.
ca: Marqueu aquesta casella per restringir la selecció a un sol valor.

en: Override label
ca: Sobreescriu l'etiqueta

en: Line !line
ca: Línia !line

en: View and display
ca: Vista i presentació

en: Minimum number of results
ca: Nombre mínim de resultats

en: A list of entities
ca: Una llista d'entitats

en: Execute %label
ca: Executa %label

en: Set parameters for %operation
ca: Establiu els paràmetres per %operation

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
ca: Esteu segur de voler executar %operation als elements seleccionats?

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
ca: Heu seleccionat els següents <strong>!count</strong>:

en: Performed %operation on @items.
ca: Executada %operation a @items.

en: Performed aggregate %operation on @items.
ca: Agregació executada %operation a @items.

en: Create an archive of selected files
ca: Crea un arxiu dels fitxers seleccionats

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
ca: S'ha creat un arxiu i pot ser descarregat des de: !url

en: The name of the archive file.
ca: Nom de l'arxiu comprimit.

en: Enable "Select all items on all pages"
ca: Habilita "Selecciona tots els elements a totes les pàgines"
