Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Member for
el: Μέλος για

en: author
el: συγγραφέας

en: People
el: Χρήστες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
