Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: - All -
ka: - ყველა -
