Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: more
te: మరిన్ని

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Role
te: పాత్ర

en: 1 item | @count items
te[0]: 1 అంశం
te[1]: @count అంశాలు

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: People
te: ప్రజలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
