Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0-beta3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Views
th: ดู

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ

en: author
th: ผู้เขียน

en: People
th: บุคคล

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: item | items
th[0]: รายการ
th[1]: รายการ
