Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: Action
is: Aðgerð

en: Views
is: Gagnasýn

en: URL
is: vefslóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Fields
is: Svæði

en: Arguments
is: Rök

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 færsla
is[1]: @count færslur

en: Storage
is: Geymsla

en: Temporary
is: Tímabundið

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir

en: - Choose an operation -
is: - Veldu aðgerð -

en: - All -
is: - Allt -
