Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Views
eu: Bistak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: - All -
eu: - Dena -

en: Deleted user: %name %email.
eu: Erabiltzailea ezabatuta: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
eu: Erabiltzailea ohartarazi kontua bertan behera uztean.

en: Blocked user: %name %email.
eu: Blokeatutako erabiltzailea: %name %email
