Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Views
jv: View

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Fields
jv: Field

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Deleted user: %name %email.
jv: Mbusak panganggo: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
jv: Welingana panganggo nalika akune dibatalaké.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
jv: Yén diuripna, panganggo arep oléh e-mail balesan sakwisé akuné dibatalna.

en: When cancelling these accounts
jv: Nalika mbatalaké aku iki

en: Blocked user: %name %email.
jv: Panganggo ditolak: %name %email.
