Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Views
lv: Skati

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: Properties
lv: Īpašības

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: - All -
lv: - Visi -

en: Deleted user: %name %email.
lv: Dzēsts lietotājs: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir anulēts.

en: Blocked user: %name %email.
lv: Bloķēts lietotājs: %name %email.

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.
