Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (106 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: user
pl: użytkownik

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Views
pl: Widoki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Fields
pl: Pola

en: Arguments
pl: Argumenty

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Storage
pl: Magazyn

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Force single
pl: Wymuś pojedyncze

en: Delete item
pl: Usuń element

en: 1 row | @count rows
pl[0]: 1 wiersz
pl[1]: @count wiersze
pl[2]: @count wierszy

en: Properties
pl: Właściwości

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Execute arbitrary PHP script
pl: Wykonaj dowolny skrypt PHP

en: PHP script
pl: Skrypt PHP

en: Modify user roles
pl: Modyfikuj role użytkownika

en: Add roles
pl: Dodaj role

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
pl: Wybierz jedną lub więcej ról, które będą przyznane wybranym użytkownikom.

en: Remove roles
pl: Usuń role

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
pl: Wybierz jedną lub więcej ról, które będą odebrane wybranym użytkownikom.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
pl: Nie wybrano żadnych ról do przyznania lub odebrania. Proszę wybrać jakąś czynność do wykonania.

en: Display operations as
pl: Wyświetl operacje jako

en: Dropdown selectbox with Submit button
pl: Lista rozwijana z przyciskiem Wyślij

en: Each action as a separate button
pl: Każda akcja jako osobny przycisk

en: Skip confirmation step
pl: Pomiń krok potwierdzenia

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
pl: Nie wybrano operacji. Proszę wybrać operację do wykonania.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania operacji @operation z argumentami: @arguments

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Deleted user: %name %email.
pl: Usunięto użytkownika %name (%email).

en: Processed @current out of @total
pl: Przetworzono @current z @total

en: Notify user when account is canceled.
pl: Informuj użytkownika o usunięciu konta.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
pl: Kiedy jest włączone użytkownik otrzyma wiadomość e-mail po udanym anulowaniu konta.

en: When cancelling these accounts
pl: W trakcie anulowania tych kont

en: Blocked user: %name %email.
pl: Zablokowany użytkownik: %name %email.

en: ...and <strong>!count</strong> more.
pl: ... i <strong>!count</strong> jeszcze.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
pl: Wybrano <strong>!row_count</strong> na tej stronie.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
pl: Wybrano <strong>!row_count</strong> w tym widoku.

en: Select all !row_count in this view.
pl: Wybierz wszystkie !row_count w tym widoku.

en: Select only !row_count in this page.
pl: Wybierz tylko !row_count na tej stronie.

en: Select all items on this page
pl: Wybierz wszystkie elementy na tej stronie

en: Select all items on all pages
pl: Wybierz wszystkie elementy na wszystkich stronach

en: Provides a way of selecting multiple rows and applying operations to them.
pl: Umożliwia wybieranie wielu elementów i wykonywanie operacji na nich.

en: Type the PHP snippet that will run upon execution of this action. You can use variables <code>$entity</code> and <code>$context</code> in your snippet.
                             Note that it is up to the script to save the $entity once it's done modifying it.
pl: Wpisz kod PHP, który będzie uruchomiony przy wykonaniu tej akcji. W kodzie możesz użyć zmiennych <code>$entity</code> i <code>$context</code>.
                             Pamiętaj, że w skrypcie należy zachować obiekt $entity po jego modyfikacji.

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
pl: Dodaj pole wybierania elementów do operacji masowych.

en: Please select at least one item.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jedną rzecz.

en: Pass ids as arguments to a page
pl: Przekaż id jako argumenty do strony.

en: Check this box to restrict selection to a single value.
pl: Zaznacz to pole, aby ograniczyć wybór do jednej wartości.

en: Override label
pl: Nadpisz etykietę

en: Show available tokens
pl: Pokaż dostępne wzorce

en: Line !line
pl: Linia !line

en: Check number of results returned by a VBO View
pl: Sprawdź liczbę wyników zwróconych przez Widok VBO

en: View and display
pl: Zobacz i wyświetl

en: Select the VBO view and display you want to check
pl: Wybierz widok VBO i format wyświetlania, który chcesz sprawdzić

en: Any arguments to pass to the view, one per line.
              You may use token replacement patterns.
pl: Dowolne argumenty, które będą przekazane do widoku, jeden na linię.
              Można używać wzorców podstawiania.

en: Minimum number of results
pl: Minimalna liczba wyników

en: This condition returns TRUE if the view has at
              least the given number of results.
pl: Warunek zwraca PRAWDĘ jeżeli widok posiada przynajmniej podaną liczbę wyników.

en: Select the view and display you want to use to
              create a list.
pl: Wybierz widok i format wyświetlania, którego chcesz użyć do utworzenia listy.

en: A list of entities
pl: Lista encji

en: Execute %label
pl: Wykonaj %label

en: Set parameters for %operation
pl: Ustaw parametry dla %operation

en: Enqueued the selected operation (%operation).
pl: Dodano wybraną operację (%operation) do kolejki.

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
pl: Pominięto operację %operation na @type %title z powodu niewystarczających uprawnień.

en: Rules component
pl: Komponent reguł

en: Number of entities to load at once
pl: Liczba encji do załadowania na raz.

en: Improve execution performance at the cost of memory usage. Set to '1' if you're having problems.
pl: Popraw wydajność wykonywania operacji kosztem zużycia pamięci. Ustaw na '1' jeżeli masz problemy.

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
pl: Dodaj operację do kolejki zamiast wykonywać ją bezpośrednio

en: Provide label
pl: Podaj etykietę

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
pl: Czy na pewno chcesz wykonać operację %operation na wybranych elementach?

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
pl: Wybrałeś następujące <strong>!count</strong>:

en: Performing %operation on the selected items...
pl: Wykonywanie operacji %operation na wybranych elementach...

en: Performed %operation on @items.
pl: Wykonano operację %operation na @items.

en: Operation settings
pl: Ustawienia operacji

en: Create an archive of selected files
pl: Utwórz archiwum z wybranych plików

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
pl: Archiwum zostało utworzone i może być pobrane z: !url

en: The name of the archive file.
pl: Nazwa pliku archiwum.

en: Select where the archive should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access.
pl: Wybierz gdzie archiwum powinno być zapisane. Pliki prywatne znacznie zwiększają obciążenie serwera w porównaniu do plików publicznych, ale umożliwiają ograniczenie dostępu.

en: Temporary files older than 6 hours are removed when cron runs.
pl: Pliki tymczasowe starsze niż 6 godzin będą usuwane w trakcie uruchomienia zadań cron.

en: Enter a URL that the user will be sent to. A comma-separated list of selected ids will be appended.
pl: Podaj URL, do którego użytkownik zostanie przekierowany. Dopisana będzie lista id rozdzielonych przecinkami.

en: Enable "Select all items on all pages"
pl: Włącz "Wybierz wszystkie elementy na wszystkich stronach"

en: Check this box to enable the ability to select all items on all pages.
pl: Zaznacz to pole, aby włączyć możliwość wybierania wszystkich elementów na wszystkich stronach.

en: Load a list of entity objects from a VBO View.
pl: Wczytaj listę obiektów encji z Widoku VBO.

en: Load a list of entity ids from a VBO View.
pl: Wczytaj listę id encji z Widoku VBO.

en: A list of entity ids
pl: Lista id encji

en: Modify entity values
pl: Modyfikuj wartości

en: Tried to set !field_count values for field !field_name that supports a maximum of !cardinality.
pl: Próbowano ustawić !field_count wartości dla pola !field_name, które może przechowywać maksymalnie !cardinality warości.

en: Add new value(s) to %label, instead of overwriting the existing values.
pl: Dodaj nowe wartości do %label zamiast nadpisywać istniejące.

en: Fields for @bundle_key @label
pl: Pola dla @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
pl: Należy wybrać przynajmniej jedną wartość do zmiany.

en: %label contains an invalid value.
pl: %label zawiera nieprawidłową wartość.

en: Check this to show a list of all available tokens in the bottom of the form. Requires the token module.
pl: Zaznacz to, aby wyświetlić listę dostępnych wzorców podstawiania na dole formularza. Wymaga modułu Token.

en: Display values
pl: Wyświetl wartości

en: Select which values the action form should present to the user.
pl: Wybierz, które wartości powinny być wyświetlane użytkownikowi w formularzu akcji.

en: Bulk operations settings
pl: Ustawienia operacji masowych

en: Selected bulk operations
pl: Wybrane operacje masowe

en: item | @count items
pl[0]: element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Prepared @current out of @total
pl: Przygotowano @current z @total

en: Perform %operation on @type !entity_ids.
pl: Wykonaj operację %operation na @type !entity_ids.

en: Actions permissions (VBO)
pl: Uprawnienia akcji (VBO)

en: Provides permission-based access control for actions. Used by Views Bulk Operations.
pl: Umożliwia kontrolowanie dostępu do akcji na podstawie uprawnień. Używane przez Views Bulk Operations.
