Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: user
vi: người dùng

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Action
vi: Thao tác

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: 1 item | @count items
vi[0]: 1 mục

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Execute
vi: Thực hiện

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Temporary
vi: Tạm thời

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Deleted user: %name %email.
vi: Đã xóa người dùng: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
vi: Thông báo lại cho người dùng khi tài khoản của họ bị xóa bỏ.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
vi: Khi được bật, người dùng sẽ nhận được e-mail thông báo sau khi tài khoản của mình được xóa.

en: When cancelling these accounts
vi: Khi xóa các tài khoản này

en: Blocked user: %name %email.
vi: Đã chặn người dùng: %name %email.
