Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል
