Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড
