Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: user
bs: korisnik

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Name
bs: Ime

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Storage
bs: Pohrana

en: taxonomy
bs: taksonomija

en: Force single
bs: Forsiraj samo jedno
