Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: user
cy: defnyddiwr

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: content
cy: cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Name
cy: Enw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: OR
cy: NEU

en: Arguments
cy: Argiau

en: 1 item | @count items
cy[0]: 1 eitem                             @count o eitemau

en: Deleted term %name.
cy: Term %name wedi ei ddileu.

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Storage
cy: Storfa

en: taxonomy
cy: tacsonomi

en: Force single
cy: Gorfodi sengl

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Temporary
cy: Dros dro

en: Deleted user: %name %email.
cy: Defnyddiwr wedi ei ddileu: %name %email.
