Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: Deleted term %name.
eo: Forigis terminon %term.

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: taxonomy
eo: taksonomio

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Deleted user: %name %email.
eo: Forigita uzanto: %name %email.

en: When cancelling these accounts
eo: Kiam ĉi tiuj kontoj estas nuligitaj
