Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: content
fil: nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Name
fil: Pangalan

en: 1 item | @count items
fil[0]: 1 bagay
fil[1]: @count mga bagay

en: taxonomy
fil: taksonomiya
