Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: Deleted term %name.
km: បាន​លុប​ពាក្យ %name ។

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Deleted user: %name %email.
km: លុប​អ្នកប្រើ​ ៖%name %email ។

en: Notify user when account is canceled.
km: ជូន​ដំណឹង​អ្នក​ប្រើ​ នៅ​ពេល​គណនី​ត្រូវ​បាន​បោះបង់​ ។

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
km: នៅ​ពេល​ដែលបានបើក អ្នកនឹង​ទទួល​បាន​ការ​ជូនដំណឹង​តាម​អ៊ីមែល​ បន្ទាប់​ពី​គណនី​ត្រូវ​បានបោះបង់ ។

en: When cancelling these accounts
km: នៅ​ពេល​បោះ​បង់​គណនី​ទាំង​នេះ​

en: Blocked user: %name %email.
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទប់ស្កាត់​ ៖ %name %email ។
