Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to nl translation catalogue (79 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Action
nl: Actie

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Fields
nl: Velden

en: Owner
nl: Eigenaar

en: OR
nl: OF

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Deleted term %name.
nl: Term %name verwijderd.

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Storage
nl: Opslag

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: Delete revision
nl: Revisie verwijderen

en: Delete item
nl: Item verwijderen

en: 1 row | @count rows
nl[0]: 1 rij
nl[1]: @count rijen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Execute arbitrary PHP script
nl: Voor een willekeurig PHP script uit

en: PHP script
nl: PHP-script

en: Modify user roles
nl: Gebruikersrollen aanpassen

en: Add roles
nl: Rollen toevoegen

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u toe wil kennen aan de gekozen gebruiker.

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u wilt verwijderen.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
nl: U heeft geen rol geselecteerd om te verwijderen of toe te voegen. Selecteer a.u.b. een of meer rollen.

en: Display operations as
nl: Toon de bewerkingen als

en: Dropdown selectbox with Submit button
nl: Keuzelijst met knop

en: Each action as a separate button
nl: Elke actie als een afzonderlijke knop

en: Skip confirmation step
nl: Sla de bevestiging over

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
nl: U heeft geen bewerkingen geselecteerd. Selecteer een of meer bewerkingen.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
nl: Bij het uitvoeren van @operation heeft zich een fout voorgedaan. De gebruikte argumenten zijn: @arguments

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: - All -
nl: - Alle -

en: Deleted user: %name %email.
nl: Gebruiker verwijderd: %name %email.

en: Processed @current out of @total
nl: @current van @total verwerkt

en: Notify user when account is canceled.
nl: Informeer de gebruiker wanneer het account wordt geannuleerd.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
nl: Met deze optie is ingeschakeld, ontvangt de gebruiker een e-mail bevestiging wanneer het account geannuleerd is.

en: When cancelling these accounts
nl: Bij annulering van deze accounts

en: Blocked user: %name %email.
nl: Gebruiker: %name %email geblokkeerd.

en: entity
nl: entiteit

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
nl: <strong>!row_count</strong> geselecteerd in deze pagina.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
nl: <strong>!row_count</strong> geselecteerd in deze view.

en: Select all !row_count in this view.
nl: Selecteer alle !row_count in deze view.

en: Select only !row_count in this page.
nl: Selecteer alleen !row_count in deze pagina.

en: Select all items on this page
nl: Alle items op deze pagina selecteren

en: Select all items on all pages
nl: Alle items op alle pagina's selecteren

en: Please select at least one item.
nl: Minstens één naam selecteren

en: You have no books.
nl: U heeft geen boeken.

en: Show available tokens
nl: Toon beschikbare tokens

en: Line !line
nl: Regel !line

en: View and display
nl: Bekijken en weergeven

en: Minimum number of results
nl: Minimumaantal resultaten

en: Execute %label
nl: %label uitvoeren

en: Set parameters for %operation
nl: Parameters voor %operation instellen

en: Enqueued the selected operation (%operation).
nl: De geselecteerde bewerking (%operation) is in de wachtrij geplaatst

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
nl: Weet u zeker dat u %operation wil uitvoeren op de geselecteerde items?

en: Performing %operation on the selected items...
nl: Bezig met uitvoeren van %operation op de geselecteerde items...

en: Performed %operation on @items.
nl: %operation op @items uitgevoerd.

en: Create an archive of selected files
nl: Maak een archiefbestand van de geselecteerde bestanden aan

en: The name of the archive file.
nl: De naam van het archiefbestand.

en: Modify entity values
nl: Entiteitswaarden bewerken

en: Fields for @bundle_key @label
nl: Velden voor @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
nl: Selecteer minimaal één waarde om aan te passen.

en: %label contains an invalid value.
nl: %label bevat een ongeldige waarde.

en: Prepared @current out of @total
nl: @current van @total voorbereid

en: Perform %operation on @type !entity_ids.
nl: %operation op @type !entity_ids uitvoeren.

en: Cancel user account
nl: Gebruikersaccount annuleren
