Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to oc translation catalogue (104 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: user
oc: utilizaire

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Action
oc: Accion

en: Name
oc: Nom

en: Views
oc: Vistas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Fields
oc: Camps

en: Owner
oc: Proprietari

en: OR
oc: O (OR)

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Deleted term %name.
oc: Lo tèrme %name es estat suprimit.

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Execute
oc: Executar

en: taxonomy
oc: taxonimia

en: Force single
oc: Forcer l'unicité

en: Delete item
oc: Suprimir l'élement

en: 1 row | @count rows
oc[0]: 1 linha
oc[1]: @count linhas

en: Properties
oc: Proprietats

en: Temporary
oc: Temporari

en: Execute arbitrary PHP script
oc: Executar un còde PHP arbitraire

en: PHP script
oc: Script PHP

en: Modify user roles
oc: Modificar los ròtles utilizaire

en: Add roles
oc: Apondre des ròtles

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
oc: Causir un o plusieurs ròtles a assigner als utilizaires seleccionats.

en: Remove roles
oc: Levar des ròtles

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
oc: Causissètz un o plusieurs ròtles que volètz levar als utilizaires seleccionats.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
oc: Vous n'avez causit aucun ròtle a apondre o suprimir. Seleccionatz quicòm a faire.

en: Display operations as
oc: Afichar las operacions en tant que

en: Dropdown selectbox with Submit button
oc: Menú desenrotlant de seleccion amb un boton Sometre

en: Each action as a separate button
oc: Cada accion dins un boton separat

en: Skip confirmation step
oc: Passer l'étape de confirmation

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
oc: Aucune operacion seleccionada. Seleccionatz una operacion a executar.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb les arguments : @arguments

en: - All -
oc: - Tot -

en: Deleted user: %name %email.
oc: Utilizaire suprimit  : %name %email.

en: Processed @current out of @total
oc: @current tractadas sus @total

en: Notify user when account is canceled.
oc: Notificar l'utilizaire quand son compte es anullat.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
oc: Quand s'activa, l'utilizaire recebrà una notificacion via corrièr electronic aprèp que s'hagi anullat lo compte.

en: When cancelling these accounts
oc: Al moment de l'anullacion d' aquestes comptes

en: Blocked user: %name %email.
oc: Utilizaire blocat : %name %email.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
oc: <strong>!row_count</strong> seleccionats dins aquesta pagina.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
oc: <strong>!row_count</strong> seleccionats dins aquesta vista.

en: Select all !row_count in this view.
oc: Seleccionar totes los !row_count dins aquesta vista.

en: Select only !row_count in this page.
oc: Seleccionar totes los !row_count dins aquesta pagina.

en: Select all items on this page
oc: Seleccionar totes los elements d'aquesta pagina

en: Select all items on all pages
oc: Seleccionar totes los elements sus totas las paginas

en: Provides a way of selecting multiple rows and applying operations to them.
oc: Dona la possibilitat de seleccionar mantuna linha e d'efectuar des operacions sus celles-ci.

en: Type the PHP snippet that will run upon execution of this action. You can use variables <code>$entity</code> and <code>$context</code> in your snippet.
                             Note that it is up to the script to save the $entity once it's done modifying it.
oc: Sasir lo fragment de còde PHP que serà executat al moment del lancement d'aquesta accion. Podètz utilizar las variablas <code>$entity</code> et <code>$context</code> dins vòstre code.
                             Notar que c'est l'escript que deu salvar $entity un còp qu'il l'a modificat.

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
oc: Provesir una casa de marcar per seleccionar la linha per des operacions en masse.

en: Please select at least one item.
oc: Seleccionatz al mens un element.

en: Pass ids as arguments to a page
oc: Passer les identificants en tant qu'arguments a una pagina

en: Check this box to restrict selection to a single value.
oc: Cochez aquesta casa per restrénher la seleccion a una valor unique.

en: Override label
oc: Suplantar l'etiqueta

en: Show available tokens
oc: Mostrar los getons disponibles

en: Line !line
oc: Linha !line

en: Check number of results returned by a VBO View
oc: Verificar lo nombre de resultats retornnés per una vista VBO

en: View and display
oc: Vista e afichatge

en: Select the VBO view and display you want to check
oc: Seleccionatz la vista e l'afichatge VBO que volètz verificar

en: Any arguments to pass to the view, one per line.
              You may use token replacement patterns.
oc: N'importe quel argument a passar a la vista, un per linha.
              Podètz utilizar des getons de remplaçament.

en: Minimum number of results
oc: Nombre minimum de resultats

en: This condition returns TRUE if the view has at
              least the given number of results.
oc: Aquesta condicion tòrna TRUE se la vista a al mens lo nombre indiqué de resultats.

en: Select the view and display you want to use to
              create a list.
oc: Seleccionatz la vista e l'afichatge VBO que volètz utilizar per crear una lista.

en: A list of entities
oc: Una lista des entitats

en: Execute %label
oc: Executar %label

en: Set parameters for %operation
oc: Definir los paramètres per %operation

en: Enqueued the selected operation (%operation).
oc: Metre l'operacion seleccionada (%operation) dins la file.

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
oc: %operation interrompue sus @type %title en rason de dreches insufisents.

en: Rules component
oc: Component de Rules

en: Number of entities to load at once
oc: Nombre d'entitats a cargar en una sola fois

en: Improve execution performance at the cost of memory usage. Set to '1' if you're having problems.
oc: Melhora la rapiditat d'execucion al prix de la consommation mémoire. Definir a '1' se vous rencontratz des problèmas.

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
oc: Metre l'operacion en file d'espèra al luòc de l'executar directement

en: Provide label
oc: Donner una etiqueta

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
oc: Sètz segur que volètz efectuar %operation sus los elements seleccionats ?

en: Performing %operation on the selected items...
oc: Efectua %operation sus los elements seleccionats...

en: Performed %operation on @items.
oc: "%operation" efectuat sus @items.

en: Operation settings
oc: Paramètres de l'operacion

en: Create an archive of selected files
oc: Crèa una archive des fichièrs seleccionats

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
oc: Una archive a été creada e pòt èsser telecargada sus : !url

en: The name of the archive file.
oc: Lo nom del fichièr de l'archive.

en: Select where the archive should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access.
oc: Seleccionar l'emplaçament de l'archive. Un stockage de fichièr privé es de loin préférable a un stockage public, mas n'autoriza qu'un accès restreint.

en: Temporary files older than 6 hours are removed when cron runs.
oc: Los fichièrs temporaris vieux de mai de 6 oras son effacés al lancement del cron.

en: Enter a URL that the user will be sent to. A comma-separated list of selected ids will be appended.
oc: Sasir una URL a la quala l'utilizaire serà renviat. Una lista des identificants seleccionats, separats per de virgulas, serà aponduda.

en: Enable "Select all items on all pages"
oc: Activar "Seleccionar totes los elements sus totas las paginas"

en: Check this box to enable the ability to select all items on all pages.
oc: Marcar aquesta casa per activar la possibilitat de seleccionar totes los elements sus totas las paginas.

en: Load a list of entity objects from a VBO View.
oc: Cargar una lista d'objèctes d'entitats d'una vista VBO.

en: Load a list of entity ids from a VBO View.
oc: Cargar una lista d'identificants d'entitats d'una vista VBO.

en: A list of entity ids
oc: Una lista d'identificants d'entitats

en: Modify entity values
oc: Modificar las valors de l'entitat

en: Tried to set !field_count values for field !field_name that supports a maximum of !cardinality.
oc: Temptativa de definir la valor !field_count pel camp !field_name que ne gère qu'un maximum de !cardinality.

en: Add new value(s) to %label, instead of overwriting the existing values.
oc: Apondre una o plusieurs novèlas valors a %label, al luòc de reescriure las valors existentas.

en: Fields for @bundle_key @label
oc: Camps de @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
oc: Vos cal seleccionar al mens una valor a modificar.

en: %label contains an invalid value.
oc: %label conten una valor invalida.

en: Check this to show a list of all available tokens in the bottom of the form. Requires the token module.
oc: Marcar aquesta casa per afichar una lista de totes los getons disponibles aval del formulari. Aquò requesís lo modul Token.

en: Display values
oc: Afichar las valors

en: Select which values the action form should present to the user.
oc: Seleccionar quelles valors lo formulari d'accion deu presentar a l'utilizaire.
