Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Deleted user: %name %email.
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି: %name %email.
