Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit
