Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Name
ast: Nome

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Owner
ast: Dueñu

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: Deleted term %name.
ast: Desaniciar el terminu %name.
