Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Name
et: Nimi

en: Views
et: Vaated

en: Filename
et: Failinimi

en: Fields
et: Väljad

en: Owner
et: Omanik

en: OR
et: VÕI

en: Arguments
et: Argumendid

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Deleted term %name.
et: Termin %name kustutatud.

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Storage
et: Ladu

en: Execute
et: Rakenda

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Delete item
et: Kustuta

en: Properties
et: Omadused

en: Temporary
et: Ajutine

en: Modify user roles
et: Muuda kasutaja rolle

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: - All -
et: - Kõik -

en: Deleted user: %name %email.
et: Kustutatud kasutaja: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
et: Teavita kasutajat, kui konto kustutatakse.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
et: Kui märgitud, saadetakse kasutajale tema konto tühistamise korral e-posti teel teavitus.

en: When cancelling these accounts
et: Neid kontosid tühistades

en: Blocked user: %name %email.
et: Kasutaja on blokeeritud: %name %email.
