Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: OR
gu: અથવા

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
