Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Name
hr: Naziv

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Fields
hr: Polja

en: Owner
hr: Vlasnik

en: OR
hr: ILI

en: Arguments
hr: Argumenti

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Deleted term %name.
hr: Pojam %name je uklonjen.

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Storage
hr: Spremnik

en: Execute
hr: Izvrši

en: taxonomy
hr: taksonomija

en: Deleted user: %name %email.
hr: Uklonjen korisnik: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
hr: Obavijesti korisnika po otkazivanju računa.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
hr: Kada je omogućeno, korisnik će primiti obavijest e-pošte nakon što je korisnički račun otkazan.

en: When cancelling these accounts
hr: Po otkazivanju ovih korisničkih računa

en: Blocked user: %name %email.
hr: Blokiran korisnik: %name %email.

en: Select all items on this page
hr: Odaberi sve stavke na stranici
