Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Name
kk: Аты

en: Fields
kk: Өрістер

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: Deleted term %name.
kk: Жойылған %name термині.

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: taxonomy
kk: таксономия

en: Deleted user: %name %email.
kk: Қолданушы жойылды: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
kk: Қолданушының есебі расталмаған кезде хабарла.
