Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Name
ku: ناو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Owner
ku: خاوەن

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: Deleted term %name.
ku: واژەی %name سڕایەوە.

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: taxonomy
ku: پۆلێن

en: Deleted user: %name %email.
ku: بەکارهێنەری سڕاوە: %name %email.

en: When cancelling these accounts
ku: لە کاتی هەڵوەشاندنەوەی ئەم هەژمارانە

en: Blocked user: %name %email.
ku: بەکارهێنەی بلۆککراو: %name %email.
