Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Storage
lt: Saugykla

en: Execute
lt: Vykdyti

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: Temporary
lt: Laikina

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: - All -
lt: - Visos -

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
lt: Pranešti nariams, kad jų paskyra panaikinta.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
lt: Kai įjungta narys gaus pranešimą kai paskyra bus panaikinta.

en: When cancelling these accounts
lt: Kai panaikinamos šios paskyros

en: Blocked user: %name %email.
lt: Užblokuotas narys: %name %email.
