Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд
