Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Name
si: නම
