Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Name
sl: Ime

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Owner
sl: Lastnik

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: Deleted term %name.
sl: Izraz %name je bil izbrisan.

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: taxonomy
sl: taksonomija

en: Deleted user: %name %email.
sl: Izbrisan uporabnik: %name %email.
