Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: user
ug: ئەزا

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: taxonomy
ug: تاكسونومىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى
