Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.5) - en to uk translation catalogue (104 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Action
uk: Дія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Views
uk: Види

en: URL
uk: URL-адреса

en: Filename
uk: Назва файла

en: Fields
uk: Поля

en: Owner
uk: Власник

en: OR
uk: АБО

en: Arguments
uk: Аргументи

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Deleted term %name.
uk: Видалено термін "%name".

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Storage
uk: Сховище

en: Execute
uk: Виконати

en: taxonomy
uk: таксономія

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: Delete revision
uk: Видалити редакцію

en: Delete item
uk: Видалити позицію

en: 1 row | @count rows
uk[0]: @count рядок
uk[1]: @count рядки
uk[2]: @count рядків

en: Properties
uk: Властивості

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: PHP script
uk: Сценарій PHP

en: Modify user roles
uk: Змінити ролі користувача

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за необхідне надати обраним користувачам.

en: Remove roles
uk: Видалити ролі

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за вилучити у обраних користувачів.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
uk: Ви не вказали жодної ролі, що її потрібно додати або вилучити. Будь ласка, оберіть що-небудь.

en: Display operations as
uk: Показувати операції у вигляді

en: Dropdown selectbox with Submit button
uk: Спадних списків вибору з кнопкою "Надіслати"

en: Each action as a separate button
uk: Окрема кнопка для кожної дії

en: Skip confirmation step
uk: Пропустити підтвердження

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
uk: Жодної операції не обрано. Будь ласка, виберіть виконувану операцію.

en: Views Bulk Operations
uk: Масові дії з видами

en: Warning:
uk: Попередження:

en: - All -
uk: - Усе -

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: Notify user when account is canceled.
uk: Сповістити користувача про скасування облікового запису.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
uk: Якщо увімкнено, після скасування облікового запису користувач отримає сповіщення по електронній пошті .

en: When cancelling these accounts
uk: Коли скасовуються ці облікові записи

en: Blocked user: %name %email.
uk: Заблоковано користувача: %name %email.

en: entity
uk: сутність

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
uk: Вибрано <strong>!row_count</strong> на цій сторінці.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
uk: Вибрано <strong>!row_count</strong> в цьому виді.

en: Select all !row_count in this view.
uk: Вибрати усі !row_count в цьому виді.

en: Select only !row_count in this page.
uk: Вибрати лише !row_count на цій сторінці.

en: Select all items on this page
uk: Вибрати всі елементи на цій сторінці

en: Select all items on all pages
uk: Вибрати всі елементи на всіх сторінках

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
uk: Забезпечує прапорці для вибору рядків, що будуть задіяні в пакетних операціях.

en: Please select at least one item.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один елемент.

en: Pass ids as arguments to a page
uk: Передати ідентифікатори як аргументи до сторінки

en: Check this box to restrict selection to a single value.
uk: Залиште тут позначку, щоб заборонити вибір одного значення.

en: Override label
uk: Перевизначити мітку

en: You have no books.
uk: Книги відсутні.

en: Choose a parent book
uk: Оберіть батьківську книгу.

en: Show available tokens
uk: Показати всі доступні замінники

en: Line !line
uk: Рядок !line

en: View and display
uk: Вид та відображення

en: Minimum number of results
uk: Мінімальна кількість результатів

en: This condition returns TRUE if the view has at
              least the given number of results.
uk: Умова повертає "ІСТИНА", якщо вид має
              принаймні вказану кількість результатів.

en: A list of entities
uk: Перелік сутностей

en: Execute %label
uk: Виконати %label

en: Set parameters for %operation
uk: Встановити параметри для операції %operation

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
uk: Пропущено %operation на @type %title через недостатні повноваження.

en: Rules component
uk: Компонент правил

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
uk: Поставити операцію в чергу замість її безпосереднього виконання

en: Provide label
uk: Надати мітку

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
uk: Ви дійсно бажаєте виконати операцію %operation з обраними позиціями?

en: Performing %operation on the selected items...
uk: Виконуємо дію %operation з обраними елементами...

en: Performed %operation on @items.
uk: Операція %operation виконана з @items.

en: Operation settings
uk: Налаштування операції

en: Create an archive of selected files
uk: Створити архів обраних файлів

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
uk: Архів було успішно створено і може бути завантажено з: !url

en: The name of the archive file.
uk: Назва архівного файла.

en: Temporary files older than 6 hours are removed when cron runs.
uk: Тимчасові файли віком понад 6 годин будуть видалені під час запуску крону.

en: Enable "Select all items on all pages"
uk: Увімкнути позначку "Вибрати усі пункти на всіх сторінках"

en: Check this box to enable the ability to select all items on all pages.
uk: Якщо увімкнено, буде можливість обрати всі пункти на всіх сторінках.

en: A list of entity ids
uk: Перелік ідентифікаторів сутностей

en: Modify entity values
uk: Змінити значення сутностей

en: Add new value(s) to %label, instead of overwriting the existing values.
uk: Додати нові значення до %label, замість заміни існуючих.

en: Fields for @bundle_key @label
uk: Поля @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
uk: Для зміни необхідно обрати принаймні одне значення.

en: %label contains an invalid value.
uk: %label містить хибне значення.

en: Bulk operations settings
uk: Налаштування пакетних операцій

en: Selected bulk operations
uk: Обрані пакетні операції

en: item | @count items
uk[0]: позиція
uk[1]: @count позиції
uk[2]: @count позицій

en: Prepared @current out of @total
uk: Підготовлено @current з @total

en: Perform %operation on @type !entity_ids.
uk: Виконано %operation з @type !entity_ids.

en: Move to book
uk: Перенести в книгу

en: Remove from book
uk: Видалити з книги

en: Select the parent book page you wish to move the book page into
uk: Оберіть батьківську книгу, куди ви вважаєте за необхідне додати сторінку.

en: Cancel user account
uk: Скасувати обліковий запис користувача

en: Make the whole row clickable
uk: Зробити клікабельним увесь рядок.
