Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: content
be: змест

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: URL
be: Спасылка

en: Filename
be: Назва файла

en: Fields
be: Палі

en: Owner
be: Уладальнік

en: Arguments
be: Аргументы

en: Deleted term %name.
be: Тэрмін %name выдалены.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: taxonomy
be: таксанамія

en: Deleted user: %name %email.
be: Выдалены карыстальнік: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
be: Паведаміць карыстальніка, калі акаўнт быў выдалены.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
be: Калі гэтая функцыя ўключана, то карыстальнік атрымае паведамленне на e-mail пасля таго, як яго акаўнт быў выдалены.

en: When cancelling these accounts
be: Пры выдаленні гэтых аккаўнтаў

en: Blocked user: %name %email.
be: Заблакаваць карыстальніка: %name %email.
