Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: user
bg: потребител

en: content
bg: съдържание

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Views
bg: Изгледи

en: Filename
bg: Име на файла

en: Deleted term %name.
bg: Изтрит термин %name.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: taxonomy
bg: Таксономия

en: Deleted user: %name %email.
bg: Изтрит потребител: %name %email.
