Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Deleted term %name.
dz: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་ %name.

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Deleted user: %name %email.
dz: བཏོད་གཏང་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན: %name %email.
