Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
