Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: content
mr: मजकूर

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Action
mr: कृती

en: Views
mr: याद्या

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Owner
mr: मालक

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी
