Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: user
sk: používateľ

en: content
sk: obsah

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Fields
sk: Polia

en: Owner
sk: Vlastník

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Deleted term %name.
sk: Termín %name bol odstránený.

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Storage
sk: Ukladanie

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: Delete revision
sk: Zmazať revíziu

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Deleted user: %name %email.
sk: Odstránený používateľ: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
sk: Upozorniť používateľa na zrušenie účtu

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
sk: Ak je povolené, používateľ bude upozornený po zrušení účtu e-mailom.

en: When cancelling these accounts
sk: Pri odstránení týchto účtov

en: Blocked user: %name %email.
sk: Blokovaný používateľ: %name %email.

en: entity
sk: entita
