Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: content
sq: përmbajtja

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Deleted term %name.
sq: U eleminua termi %name.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Deleted user: %name %email.
sq: U eleminua përdoruesi: %name %email.
