Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Name
af: Naam

en: Deleted term %name.
af: Term %name uitgewis.

en: taxonomy
af: taksonomie

en: - All -
af: - Alle -
