Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: user
is: brúkari

en: Operations
is: Atgerðir

en: content
is: innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Name
is: Navn

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 liður
is[1]: @count liðir

en: Deleted term %name.
is: Strikaði orðið %name.

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: taxonomy
is: taksonomi

en: Deleted user: %name %email.
is: Strikaði brúkara: %name %email.
