Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Name
gl: Nome

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Fields
gl: Campos

en: Owner
gl: Propietario

en: OR
gl: OU

en: Arguments
gl: Argumentos

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Deleted term %name.
gl: Termo %name borrado.

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Execute
gl: Executar

en: taxonomy
gl: taxonomía

en: Properties
gl: Propiedades

en: Temporary
gl: Temporal

en: - All -
gl: - Todo -

en: Deleted user: %name %email.
gl: Usuario borrado: %name %email.

en: Notify user when account is canceled.
gl: Avisar o usuario cando se cancela a conta.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
gl: Cando está activado, o usuario recibirá unha notificación por correo electrónico despois de que a conta sexa cancelada.

en: When cancelling these accounts
gl: Ao cancelar estas contas

en: Blocked user: %name %email.
gl: Usuario bloqueado: %name %email.
