Views Bulk Operations (VBO) (7.x-3.7) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Temporary
ht: Pasajè

en: - All -
ht: - Tout -
